گروه برنامه نویسی باوب، با هدف کمک به توسعه و پیشرفت کسب و کار های مجازی تاسیس شد.
ارائه خدمات تخصصی طراحی سایت و خدمات سئو و بهینه سازی با بهترین قیمت ها

آخرین مقالات باوب
اطلاعات تماس
ده مزیت داشتن وبسایت
ده مزیت داشتن وبسایت

فضای وب، فضایی بدون محدودیت است و کاربران شما می توانند بدون نیاز به داشتن بعد مکان، در هر شهر و هر جای دنیا که هستند به سایت شما وصل شوند و نیاز خود را برطرف کنند.

وب سایت

۲. فراگیر است

امروزه اینترنت همانند ویروس در زندگی همه انسان های جامعه جهانی نفوذ کرده است و روز به روز به فراگیر بودن آن افزوده می شود، به طوری که تقریباً تمامی نیاز های خود را در آن برطرف می کنند. این سطح از وابستگی به فضای اینترنت زمینه خوبی برای کسب و کار شما ایجاد می کند تا باوب به دنیای دیجیتال وارد شده و دیده شوید و بتوانید خود را به همه معرفی کنید.

۳. شب و روز خدمت رسانی کنید.

وب سایت شما ارائه دهنده خدمات شماست. هیچ زمان و مکانی برای آن تعریف نمی شود. همیشه و در هر زمان و مکانی می توان به آن مراجعه کرد. یک فروشگاه همیشه فعال، یک محیط مناسب برای درآمد زایی فوق العاده است.

۴. حذف هزینه های اضافی

برای ایجاد یک مکان مناسب در کسب و کار باید یکسری هزینه بابت اجاره مکان، تغییرات داخلی، آب، برق، شارژ، نیروی انسانی به کار گرفته شده و سایر مسائل پرداخت کرد. اگر شما با یک دیدگاه درست و سازماندهی شده، یک وب سایت برای خود ایجاد کنید تقریباً می توان گفت خیلی از این هزینه ها را حذف کرده اید و می توانید از این پس انداز سرمایه، در گسترش کار خود و تبلیغات استفاده کنید.

۵. خود و خدماتتان را معرفی کنید

تمامی کسانی که به شما مراجعه می کنند، حق دارند شما را بشناسند و با فعالیت ها و خدمات شما آشنا شوند و بدانند شما در چه حوزه ای خدمت رسانی می کنید تا به شما اعتماد کنند البته لازم به ذکر است که دیده شدن در موتور های جستجویی مانند گوگل نیازمند سئو می باشد.

طراحی سایت باوب | سئو و بهینه سازی

۶. به جای پخش کردن تراکت سایت خود را بهینه کنید

این مورد شاید کمی برایتان نامفهوم باشد ولی واقعیت همین است. شما برای رشد در کسب و کار، مجبورید تبلیغات کنید تا زنده بمانید. از طرف دیگر برای تبلیغات باید هزینه های زیادی را انجام دهید تا دیده شوید. یک کار بهتر و پرثمرتر دیگر هم وجود دارد! شما می توانید یک سایت برای کسب و کار خود ایجاد کنید و تمام محصولات و خدمات خود را روی آن قرار دهید. در قدم بعدی پس از آنالیز سایت شروع به بهینه سازی سایت خود کنید. حالا نتیجه: شما با یک تیر دو نشان را زده اید. در واقع شما با این کار نه تنها باعث افزایش رتبه سایت خود و به دنبال آن افزایش بازدید و ترافیک سایت شده اید، بلکه گوگل در قبال جستجوی کاربران، شما را پیشنهاد می کند.

۷. تعامل با مخاطبان

شما می توانید در سایت خود با تمامی مخاطبانتان در ارتباط باشید و تعامل خوب و تاثیر گذاری را با آنها داشته باشید. حرف ها و درخواست های آنها را بشنوید و مشکلاتشان را برطرف کنید، از ایده ها و پیشنهادات آنها برای رشد و پیشرفت کسب و کار خود استفاده کنید، اخبار و اطلاعیه های خود را در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن به گوش آنها برسانید و اینها تنها گوشه ای از مجموعه مزایای در ارتباط بودن با مشتریان است.

۸. خود را برند کنید یا برند خود را معرفی کنید

شما می توانید با کمک باوب سایت خود را ساخته و در وب سایتتان خود را به دیگران معرفی کنید و محصولات تولیدی خود را به فروش برسانید و با تبلیغات درست و ارائه محصول با کیفیت، اعتماد مشتریان را جلب کنید و به دنبال آن صاحب اعتبار شوید. افزایش اعتبار به مرور زمان شما را به یک برند در حوزه کاریتان تبدیل می کند. با این کار نه تنها نام خود را برند کرده اید بلکه محصولی معتبر و برند شده عرضه می کنید.

۹. درآمد های جانبی

وقتی که شما خود را به یک برند در حوزه کاریتان تبدیل کنید نه تنها از مسیر اصلی خود درآمد دارید بلکه می توانید با معرفی سایر برند ها و کسب کار ها، درآمد جانبی داشته باشید. این شیوه از کسب درآمد را می توانید در بیشتر سایت ها ببینید.

۱۰. مشتری مدار باشید

این اصطلاح بازاری به شما اصول حفظ مشتری را یادآوری می کند. در تمامی حوزه های فروش مشتری مداری حرف اول را میزند. شما تمام تلاشتان را می کنید تا مشتری را جذب کنید پس به اعتماد او آسیب نرسانید. این موضوع در دنیای وب فوق العاده پراهمیت است و نباید از کنار آن سطحی بگذرید، اگر از مشتری سوءاستفاده شود بی شک او را از دست خواهید داد و این یعنی پایان کار شما. مهمتر از هر چیزی همین مشتریان شروع به قدرتمند ترین سبک از تبلیغات یعنی تبلیغات کلامی برای شما می کنند و بدون پرداخت هزینه ای روز به روز به مشتری هایتان افزوده می شود.

هیچ‌گاه فراموش نکنید تنها داشتن یک وب سایت کافی نیست و شما برای رسیدن به اهداف خود باید وب سایتتان را رشد و گسترش دهید.

برای دیدن پان های طراحی سایت کلیک کنید.

آواتار Admin

نویسنده

Admin

دیدگاه بگذارید